Forum sojuszu "The Polish Army"

WIATMY na forum elitarnego sojuszu reprezentacyjnego polskiego serwera S1914: "The Polish Army". Sojusz powstał by reprezentować polski serwer i polska społeczność podczas rozgrywek międzynarodowych . W swoich szeregach skupia Elitę wśród polskich graczy by rozrywka była jeszcze ciekawsza i dawała więcej satysfakcji graczom.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie





#1 2015-01-21 00:00:29

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[AmK] Admiral Lee  - nowy zespół administracyjny

poniższa wypowiedź nie ma na celu obrażania kogokolwiek ani stawiania w złym świetle.
jest to tylko i wyłącznie moja subiektywna ocena.

Patrząc na nowe osoby powołane do Team PL zastanawiam się kto i czym się sugerował dokonując takiego wyboru?
Naprawdę nie ma już osób które faktycznie stanowiłyby silny, konkretny i rzeczowy Team?
Teraz kiedy wreszcie polska administracja działała bez zarzutów a członkowie Teamu prezentowali wysoki poziom zarówno wiedzy jak i kultury znowu coś musi się spieprzyć?
komu na tym zależało? kto ma w tym interes?
za chwilę modem zostanie Zdzichu_otwieracz1377 który zasłynął tym że konto ma 2 dni i nikt go nie zna a zadaje pytanie "co potrzeba żeby mieć wojsko"

chcecie prawdziwych władz i ludzi którzy naprawdę angażują się w tą grę?
zróbcie wybory...głosowanie..choćby takie jak to Darkangela...

administracja jest dla nas! dla ludzi..
nie ludzie dla administracji...

pewnie wtedy niektórym by się oczka otworzyły..
za to nie byłoby tej całej łapanki ludzi których wiedza jest mierna (są wyjątki)
spoko..nigdzie nie jest napisane że trzeba się znać na silniku i regulaminach..
już nie ma rekrutacji? sprawdzenia elementarnej wiedzy? zasad żadnych też nie?
gratuluję.
naprawdę masakra...

Offline

 

#2 2015-01-21 00:00:56

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[AmK] StalowyRacuch -



Dodam także swoje 2 grosze a właściwie zapytam się oraz przytoczę kilka cytatów dla osób nie znających tematu.
Kto dokonał takiego wyboru i co myślał dodająć do Teamu człowieka (chyba większośc wie o kogo chodzi) który w gazecie na mapie scenariuszowej 1953 jasno pokazuje swój antysemityzm, gloryfikuje Holokaust, nazywa Żydów "Robactwo z Palestyny" oraz pisze tak: "dziś w obozie spalono 2 tysiące Żydow"
Czy taka osoba jest idealna do reprezentowania Polskiego Społeczeństwa? Czy taka osoba jest idealną osobą do zwracania uwagi innym graczom łamiącym regulamin?

"Obelgi, groźby lub niekulturalne komentarze na temat innych użytkowników czatu, sojuszu, narodowości, mniejszości"

Proszę aby odpowiedziano mi na to pytanie a także zastanowiono się nad tym wyborem.

Offline

 

#3 2015-01-21 00:01:41

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[+30] NawalonyMohikanin -



Generalnie mówiąc- zgadzam się z Lee w 100%. Chyba żaden nowy mod (oprócz aree) nie reprezentuje sobą nic szczególnego. Miejmy nadzieję, że nowy MA wraz z nowym TeamPl sprostają wyzwaniom jakie przed nimi stoją i obyśmy się mile rozczarowali, bo jak na razie nie wróżę nic dobrego

Offline

 

#4 2015-01-21 00:02:03

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[~GC~] Defous -


Lee, z modów, których rekomendowałem tylko 2 się dostało a decydujący głos zawsze ma MA, piszę to tylko żeby mnie później nie osądzano o powyższe "oskarżenia".

Co do pomysłu głosowania ala tego z obecnego tematu to pomysł z czapy - gdybym był zdeterminowany to mógłbym bez większych problemów obsadzić 2/3 teamu wybranymi przez siebie ludźmi, niekoniecznie z CES. Dobru serwera by to niekoniecznie mogło się przysłużyć

Offline

 

#5 2015-01-21 00:03:38

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

AmK  Admiral Lee  -


Co do pomysłu głosowania ala tego z obecnego tematu to pomysł z czapy - gdybym był zdeterminowany to mógłbym bez większych problemów obsadzić 2/3 teamu wybranymi przez siebie ludźmi, niekoniecznie z CES. Dobru serwera by to niekoniecznie mogło się przysłużyć
miałem na myśli uczciwe głosowanie
być może zostałem źle zrozumiany - nikogo o nic nie oskarżam

Offline

 

#6 2015-01-21 00:03:57

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[~GC~] Defous  -


Uczciwe, czyli takie w których udział może wziąć cała społeczność polskiego serwera? Bo ja o takim wariancie piszę, on jest bardzo łatwy do wykreowania "uczciwego" wyniku
Chyba, że chodzi o coś innego.

A i to nie muszę być ja, jestem rozważny i tak dużej machinacji dokonać bym się nie odważył. Ale są na pewno inne osoby, które taki myk mogłyby bez problemu zrobić

Offline

 

#7 2015-01-21 00:04:25

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

Siemka
TEMAT DOSTAJE PLUSA OD DARKANGELA
( najbardziej ciemny Angel w całej Angelowni)

No cóż, brakowało kilku Modów.

MA ich dobrał. Dobrał ich w sposób jaki uważał za słuszny.
Nie ma żadnego obowiązku prowadzenia rekrutacji, etapów, itp.

MA dobrał skład i tyle.

Reszta kandydatów została bez niczego i nawet nie wiedzieli że juz koniec
Mieli złozyc aplikacje i złozyli.
proces rekrutacji przebiegł inaczej niz poprzednie poniewaz odstepstwo od procedur rekrutacyjnych nie jest zabronione przez Regulamin

A jak wiemy, regulaminu łamac nie wolno.

Podobno topikad odchodzi ( taki napisał post ) i wskazał już swojego następcę.

Tu wazna jest tylko ocena kandydatów przez MA i to mamy teraz.
MA ocenił i wybrał swojego następcę ?

No i wybrał.

Po tym procesie jednak widać, że na odchodne, MA ofiarował serverowi pl czyli graczom, prezent.

No co tu mozna dodać

Ja zacytuję Premiera Milera:
"Prawdziwego mężczyzne poznac nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy"

Sytuacja jaka mamy jest komfortowa, bo przez okres urzędowania, MA wydawał wiele wiele opinii na rózne tematy a nawet o róznych graczach.
Sa tacy co w to wierzyli a są tacy co wątpili w słusznośc tych ocen.
Teraz mamy jasno na białym w sposób ewidentny i namacalny pokazane intencje i słusznośc opinii topika.
Każdy może to teraz ocenić po swojemu.

O mnie dzisiaj topikad napisał niniejszy post na tym forum w temacie:

dyskusje z byłym kandydatem do Team pl:

Cytat Napisał topikad  Zobacz post
Drodzy koledzy i koleżanki, szanowni gracze. Podstawową zasadą polemiki z trollem jest brak takowej polemiki. Każda polemika jest karmieniem trolla. Proszę zatem o zaprzestanie bezsensownej i do niczego nie prowadzącej dyskusji z osobami, którym zależy, wręcz sensem ich życia jest, sianie fermentu na wszelkich dostępnych platformach komunikacyjnych. Badania naukowe dowiodły, że wszelkie próby karania takowych osób, czy też podważania "autorytetu" prowadzi tylko do wzmożenia ich działań coś na zasadzie efektu kuli śnieżnej. Pokażmy swoją mądrość, a trollom ich miejsce w szeregu.

Podobnie jeśli ktoś się nazwie krUlem supremacy nie znaczy, że nim był, jest czy będzie. Rozumnym i rozsądnym życzę miłego dnia, a pozostałym lepszego dnia.
No i mamy ta mądrośc w wykonaniu topikada i znamy juz swoje miejsce

W temacie autorytetu, tych wybranych nowych Moderatorów to: znam tylko 1 osobę, a reszty nie.
Tą jedna osobe znam poniewaz od kilku dni notorycznie urzędowała na czacie starając sie brac udział w każdej mozliwej rozmowie by była zapamietana jako "ten" bardzo aktywny, a więc - może być.


Może gram za krótko, może nie jestem zbyt aktywny, może nie zauwazyłem tych dokonań kandydatów ??
Tego nie wiem.

Wiem, że te decyzje nie sa nieodwracalne i być może szybko się z tym nasz server upora, a pozostanie wstyd i zgrzytanie zębami.

Wyboru nowych Moderatorów gratuluję topikadowi i mogę stwierdzic, że w 100 % pasuja oni do obecnego modelu Team pl. oraz prowadzonej polityki oraz ich wielką dbałości o spokój, poprawne i przyjazne relacje z graczami.


PS.
Czy ktos mi może tu odpisac co to sa za gracze ?? TZN nie NICKI, ale gdzie jest jakis slad ich obecności ?? skąd są ?? czy prócz mapek brali udział w życiu społeczności ?? Zajmowali juz otwarcie jakies swoje stanowisko w rozwiązaniu problemu ??

Offline

 

#8 2015-01-21 00:04:47

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[AmK] Admiral Lee  -



nie znam się na wszystkich programach komputerowych ale na pewno jest sposób aby zabezpieczyć takie głosowanie przed oszustwem - możnaby oddawać głos np. po zalogowaniu na Supremacy. Admin głosowania jako jedyny widziałby kto na go głosował. Uczciwym ludziom wiedza nie przydatna zupełnie do niczego

Offline

 

#9 2015-01-21 00:05:06

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[AmK] Admiral Lee  -


Dark nie zgodzę się z Tobą..jeśli ty rządzisz - ty wybierasz ludzi - nie topikad prawda?
nie tylko w mojej ocenie topikad i team za jego kadencji to najlepszy team jaki był...pod wieloma względami
nie mam nic do Nichaela, znamy się od dawna..po prostu nie podoba mi się to że psuje się coś co jest bardzo dobre...że usuwa się ludzi "bo tak"

Offline

 

#10 2015-01-21 00:05:23

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

ale ja wcale nie chwale jakiegos postepowania.

Jesli ja rządzę to ja podejmuje decyzje.
Jesli topikad rządzi, on podejmuje decysje.

No to jest proste.

Zwracam tylko uwagę, że my jestesmy tu po to, bysmy byli traktowani, a jak jestesmy traktowani pokazuje postepowanie administracji.

Moje zdanie i opinie na ten temat sa znane każdemu i nic sie nie zmieniło.

Tez mi sie nie podoba że usuwa sie ludzi ot tak.
Wiele rzeczy mi sie nie podoba, ale nie maa problemu: Moderatorów.
Jest problem z tym co ich wyznacza.

To cała machina bo wszyscy oni odpowiadac muszą wymaganiom tej jednej osoby, jego wizji servera, jego cechom charakteru, i jego wymaganiom.

To co mamy dzisiaj z naborem to dla mnie wynik analizy topikada i tylko jego bo to on wyznacza.

Tak zostało to ułozone i tak powinno być.

Ale to nie Moderatorzy sa nieodpowiedni lub niekompetentni.
Ich nie powinno w ogóle tam być.

Proponuje przejrzec listę Moderatorów zaa kadencji topikad.
Prosze to poczytać, popatrzeć.
Zobaczymy świat supry wg MA. bo to on wyznacza.

Inny MA wyznaczył by innych graczy, ale ten uważa, że w taki własnie sposób mozna podnieść autorytet administracji, prestiż, i usprawnic pracę Team pl.

Ludzmi nieznanymi nikomu,

Patrząc logicznie na ten obecny problem, to każda uwaga na team wraca do nas ze zdwojona siłą, a wg opinii topikada, jest to działanie naukowo potwierdzone: efekt kuli snieznej"

Jesli okazujemy publicznie co nam sie nie podoba, to w odpowiedzi własnie to samo dostajemy ale w dawce podwójnej w prezencie.

Przeczytaj powyższy post topikada o "trollach i sianiu fermentu" i odpowiedz na pytanie:

KTO TU SIEJE FERMENT, I KTO JEST TU TROLLEM

Offline

 

#11 2015-01-21 00:05:48

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[AmK] Admiral Lee  -



Dark..kto ma uszy niechaj słucha

Offline

 

#12 2015-01-21 00:06:12

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[+30] anso90  -



przez mnie zabraknac nie moze...
1. glosowanie - to beznadziejna sprawa jest... mozna bez klopotow wyobrazic sobie sytuacje, w ktorej sojusz dzieci, za to liczny - przeglosuje co chce...
2. Fakt, ze niki niesamowite... umiejetnosci ich fantastyczne... No ale moze nowa metoda przyniesie nowe efekty ? Nasze Tatry widzialy juz nie takie rzeczy  Moze poczekac miesiac ? Moze te absolutne dziewice wlasnie sie postaraja ? Ja mam czas
3. Dark - masz duzo ciekawych pomyslow - i chwala za to ! Za te niesamowicie dlugie posty - chyba poswiece te stowe na gajowego - i bedzie spokuj

Offline

 

#13 2015-01-21 00:06:29

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[~GC~] Defous -



nie znam się na wszystkich programach komputerowych ale na pewno jest sposób aby zabezpieczyć takie głosowanie przed oszustwem - możnaby oddawać głos np. po zalogowaniu na Supremacy. Admin głosowania jako jedyny widziałby kto na go głosował. Uczciwym ludziom wiedza nie przydatna zupełnie do niczego
Admiral, przez 3 lata gry zebrałem grupę około 100 osób z dawnego GSD, NSD, CSD i CES, które mają konta na SM od dawna a które niekoniecznie już grają. Nawet gdybym namówił tylko 1/4 z nich na oddanie głosu na konkretną osobę to tym sposobem przepchnąć można by dosłownie każdego. Nie piszę żeby straszyć, nie piszę żebym tak zrobił - zaznaczam tylko minusy takiego rozwiązania.

Offline

 

#14 2015-01-21 00:06:49

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[~RzH~] Don Javert  -



Widzę, że temat zyskał uznanie szanowanych i rozpoznawalnych postaci na naszej scenie. Pozwolę sobie na krótki komentarz odnośnie poruszanego zjawiska. Zaznaczam, iż piszę jedynie z własnej perspektywy.

Przede wszystkim należy spojrzeć na pewien proces, który nazwałbym obniżaniem się autorytetu Teamu. Członkami polskiego zespołu administracyjnego stają się ludzie, którzy niegdyś nie mieliby na to żadnych szans. Nie wynikało to jednak z ówczesnych zjawisk "politycznych", lecz po prostu z wyższego progu - pamiętamy przecież testy przygotowywane specjalnie dla potencjalnych kandydatów. Zjawisko to jednak można zaobserwować na przestrzeni wielu ostatnich miesięcy, a moim zdaniem dzisiejsza sytuacja to efekt pogłębiającego się kryzysu.

Należy jednak zwrócić uwagę, że kryzys ten nie dotyka samej społeczności. Polski serwer może pochwalić się choćby kilkoma bardzo mocnymi zespołami, które zadomowiły się w czołówce rankingu. Rywalizacja stała się dużo bardziej zacięta, nie dotyka już tylko 2 sojuszy, do walki włączyły się inne. Dlaczego zatem pomimo wzrostu poziomu naszej gry do zespołu administracyjnego trafiają coraz mniej kompetentni ludzie? Odpowiedź pozostawiam Wam samym do przemyślenia.

Co do głosowania, Defous podał przekonujący mnie argument. Pisałem o upadku autorytetu Teamu, co dopiero by było, gdyby klikający raz na dzień gracze z sojuszu "Krule Wszehśfiata" zdołali wybrać wybijającego się spośród nich przewodniczącego II klasy gimnazjum? Zresztą, szczerze mówiąc, nigdzie nie spotkałem się z takim systemem i myślę, że chyba nie bez powodu.

Offline

 

#15 2015-01-21 00:07:23

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[+30] NawalonyMohikanin -



Cytat Napisał Don Javert 
"Przede wszystkim należy spojrzeć na pewien proces, który nazwałbym obniżaniem się autorytetu Teamu. Członkami polskiego zespołu administracyjnego stają się ludzie, którzy niegdyś nie mieliby na to żadnych szans. Nie wynikało to jednak z ówczesnych zjawisk "politycznych", lecz po prostu z wyższego progu - pamiętamy przecież testy przygotowywane specjalnie dla potencjalnych kandydatów. Zjawisko to jednak można zaobserwować na przestrzeni wielu ostatnich miesięcy, a moim zdaniem dzisiejsza sytuacja to efekt pogłębiającego się kryzysu".



Napisał to Ten, Który Stworzył Szanowany TeamPl Oraz w Swoich Poczynaniach jako MA Był Czysty Jak Łza



Przepraszam za odbiegnięcie od głównego wątku, ale gdy widzę hipokryzję, gdy widzę, że ktoś chce ugrać parę punkcików dzięki sprzyjającym wiatrom muszę zareagować

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thfacpoznan.pun.pl www.mesjasz.pun.pl www.praca-mcr.pun.pl www.elitetheelite.pun.pl www.dsvsparta.pun.pl