Forum sojuszu "The Polish Army"

WIATMY na forum elitarnego sojuszu reprezentacyjnego polskiego serwera S1914: "The Polish Army". Sojusz powstał by reprezentować polski serwer i polska społeczność podczas rozgrywek międzynarodowych . W swoich szeregach skupia Elitę wśród polskich graczy by rozrywka była jeszcze ciekawsza i dawała więcej satysfakcji graczom.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie





#31 2015-01-21 00:12:01

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[AmK] Jozek8609 -



Panowie Panie bliżej niezidentyfikowane Gender
po co cały ten hejt
jest nowy team jak wiadomo zawsze są kontrowersje czy się nadadzą, ew ten i ten to totalna porażka
a z czasem okazywało się inaczej

tak samo tutaj były wypowiedzi niesmaczne jednak to mapa chyba scenariuszowa gracze starali się wczuć w rolę itp.
padły skoro osty znaczy że były przesadzone a posty ze względu na swój niesmak skasowane po to abyście dalej mogli miło grać na tamtej mapce.
i może dajmy tak z 2 tygodnie na poznanie jednak nowych moderatorów zamiast ich gnoić

Offline

 

#32 2015-01-21 00:12:12

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

Jozek, skoro tak, to po co bajki o autorytetach i aplikacjach ??

Mozna równie dobrze otworzyć stronę z nickami graczy i brac po kolei piatkami czy 8, do team i uzasadnić w taki sposób jak to ty robisz.

Rekrutacja członków team na zasadzie chybił trafił to dziecinada i narażenie wielu graczy na dyskomfort gry bo jak wiemy, każdy Mod ma rację ale czy ma ??
Skąd wiadomo jakie oni wyznaja wartości moralne skoro ich liczba postów = 2


Czy do team maja byc teraz brani znajomi i koledzy osób skompromitowanych swoja nieudolnością w team ??

Popatrz i poczytaj co Ci wybrani mieli do zaoferowania ??
Nic i własnie teraz ci będą od nas wymagac postepowania wg ich zasad ??

Jakich ??

Kogo oni reprezentują ??

Czas na poznanie gracza czy sie nadaje czy nie, kazdy ma pod dostatkiem przez złożeniem aplikacji.
Dopiero analiza jego postawy i działań winna byc uzasadnieniem decyzji.

To co proponujesz mija się z celem, bo te kwalifikacje przeszedł by nawet koteł Defousa.

Offline

 

#33 2015-01-21 00:12:26

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[AmK] StalowyRacuch -



Gry scenariuszowe to tylko dodatek do tej produkcji są po to by mile spędzić czas ale nie są wyjątkiem od regulaminu, obowiązuje on wszędzie i zawsze. Klimat nie jest wyjątkiem w szczególnośc ze inni gracze bez obrazy nikogo potrafili się w niego wczuć.
Napewno usunięcie nie spowodowało dalej miłej gry gdyż nie da się miło spędzając czas spotykając na drodze takie wypowiedzi.

"Niszczenie dowodów" dzięki Dark za znalezienie słów które jasno opisują zaistniała sytuację, nie pozwólmy się w to wplątać ani dać się omamić.

2 tygodnie w te czy w te napewno nie wprowadzą nic innego niż te 3 lata (bowiem ów gracz ma konto założone w 2011r) rasistowskie podejście nie zniknie, a nawet jeśli to tylko dostanie pod kamuflażem dobrego człowieka.

Offline

 

#34 2015-01-21 00:12:42

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[~RzH~] Don Javert -



Racuch, możesz zawsze odwołać się od takiej decyzji do MA, skoro nie była przez niego podjęta, a wierzysz, że ów postąpiłby inaczej. W ostateczności pozostaje poinformować CM o rażących w Twojej opinii zaniedbaniach.

Offline

 

#35 2015-01-21 00:13:00

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[AmK] Jozek8609 -



dark napewno te osoby zostały na jakiejś podstawie wybrane
może jak to w polsce ze "moj znajomy szuka pracy przyjmiesz go" 
ale nie wolno chyba kazdego skreślać odrazu
tym bardziej że jako ludzie chyba dać każdemu szanse a nie odrazu skreślać

Offline

 

#36 2015-01-21 00:14:35

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

topikad 
Main Administrator -



Cytat Napisał StalowyRacuch:

"Chciałbym też przypomieć że społeczeństwo chciało by usłyszeć odpowiedz udzieloną przez Topika/Nichaela w sprawie antysemityzmu w nowym Teamie."


Temat nie do takich dyskusji służy. Jeśli masz wątpliwości co do decyzji członka teamu zawsze masz prawo się odwołać do osoby wyżej w hierarchi, forum do tego nie służy.

Cytat Napisał 1Darkangel :
"Oj tam

Od początku tej gry, panuje tu zasada "niszczenia dowodów"

W opinni niektórych, jesli sie zniszczy ślady, to sprawy nie było i jest git.

No cóż.

Ciekawe czy moje rzekome posty zgłaszane przez innych tez były po kryjomu kasowane czy dostawałem kary ??

Kto odpowie, będzie wiedział jak działa team i jak działał będzie.
"


Proponuję powstrzymać się od oszczerstw i pomówień bo Twoja wiedza o funkcjonowaniu i zasadach pracy Teamu jest równa zero choć wydaje ci się ogromna.

Jeszcze raz apeluje o zachowanie odpowiedniego poziomu kultury i trzymanie się tematu.

Offline

 

#37 2015-01-21 00:15:54

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[AmK] StalowyRacuch -



Raczej nie zaczęły przegrywać bo statystyki prezentują się tak:
439 vs 1230 (straconych)
Gdzie tu przegrana?
Gazety wcześniej nie czytałem to zgłosiłem 40 dnia, jednak rasizm chyba sie nie przedawnia to jaka różnica czy zgłoszenie napłynęło kilka dni w tę czy w tę. To w czym problem? [AmK] StalowyRacuch  StalowyRacuch jest online
Pipsqueak
StalowyRacuch's Avatar Zarejestrowany
13.08.2012
Posty
73
Raczej nie zaczęły przegrywać bo statystyki prezentują się tak:
439 vs 1230 (straconych)
Gdzie tu przegrana?
Gazety wcześniej nie czytałem to zgłosiłem 40 dnia, jednak rasizm chyba sie nie przedawnia to jaka różnica czy zgłoszenie napłynęło kilka dni w tę czy w tę. To w czym problem?

Offline

 

#38 2015-01-21 00:16:05

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

Zasady  moje ulubione słowo.

Nawet je zapisałem w notesie by nie zapomniec i często uzywac w konwersacjach.

Zasady sa oczywiście, a na zasady, nie ma rady

Wiedza - to kolejne sliczne słowo. Ono daje do zrozumienia rozmówcom, że ją mam i korzystam z niej.

Każdy gracz S1914 ma swoje zasady i ma swoja wiedzę.

Kto twierdzi inaczej, nie ma żadnej wiedzy.

Moja wiedza jak i każdego uzytkownika S1914 wynika z doświadczenia kontaktów np. z Team pl.
Wiedza to są wszystkie zgłoszenia jakie wysłałem oraz wszystkie zgłoszenia jakie wysłano na mnie.

Ta wieda to jest stanowisko jakie zajmowali członkowie Team pl w danej sytuacji, a że matka natura wyposazyła mnie w umiejętnośc czytania, oraz czytania ze zrozumieniem, moja wiedza jest olbrzymia ( piekne słowo)

Te sytuacje składają się na: "zasady pracy Team pl" i jest to wiedza wystarczająca bym miał dość argumentów by zabrac głos w tej dyskusji.

Mam więc ten komfort, że moja wiedza o zasadach pracy Team pl jest duzo wieksza, niz wiedza samych czzłonków Team pl. Paradoks ( moje ulubione słowo )


Na koniec, podbije tu powyższą opinię byłego MA o obecnym team pl, że autorytet, standardy pracy, zasady, jakie temu przyświecają są dziś trudne do uchwycenia.
To jest wynikiem moich obserwacji i na ich podstawie oceniam i opiniuje.

Czy gracze powinni miec wiedze wiekszą ??
Nie, nam wystarczy to, co mamy i widzimy. Widzimy członków Team pl i wiemy co ich charakteryzuje ( piękne słówko )

Ktos idzie na skróty i wybrał Modów którzy nie charakteryzują sie niczym, ich "wiedza o pracy team jest równa zeru", nigdy nie zabierali głosu w żadnej sprawie co świadczy o ich samoistnym wykluczeniu się z życia społeczności S1914, i poza przypadkami skrajnego rasizmu ( ale to sie nie liczy bo zgłaszający mapke przegrywali ) o nikim nic nigdy nie słyszano.

Te własnie cechy i inne o których wspomniał Jozek, sa cechami które charakteryzuja osoby bez żadnego autorytetu, bez potrzeby nawiązywania kontaktów z innymi, bez potrzeby ulepszania gry, poprawiania relacji, bez żadnych działań dla ogółu społeczności S1914, któe nigdy i nigdzie tu nikomu nie pomogły, nie doradziły, nie pokierowały, itp.



Innej wiedzy nie ma mimo, że ktos może uważac inaczej, że cała praca to ścisła tajemnica chroniona pilnie itd itd.
Cała praca team pl jest dobrze znana każdemu graczowi, poza wyjątkami gdzie gracze nigdy i nigdzie sie nie udzielali.
Nawet nie wiem, czy TOM wie gdzie jest forum S1914 ?? a o ile mnie pamięć nie myli to jednym z kryteriów naboru nowych Moderatorów było:
1) dobra znajomość forum S1914 oraz czatu.

No to skoro tacy gracze sa specjalistami, to kim jest reszta ??

Offline

 

#39 2015-01-21 00:16:33

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[~RzH~] Don Javert  -



Czasami nie lubiąc kogoś dość mocno człowiek zaczyna się skupiać nie na tym, na czym powinien. Może się to objawić przy rekrutacji do Team - nielubiany osobnik będzie w jakiejś mierze dyskryminowany, nie zostanie dopuszczony do dalszych czynności rekrutacyjnych i zawsze znajdzie się coś, co zdyskwalifikuje go jako kandydata.

Należy się tutaj jednak zastanowić nad tym, jaki cel przyświeca administracji. Ich celem powinno być pilnowanie porządku (które również można pojmować bardzo szeroko) oraz próba zintegrowania i polepszenia relacji pomiędzy członkami społeczności.

Nie zamierzam tutaj w żaden sposób podważać autorytetu administracji. Niektórzy mogą się zdziwić, że ja, który niegdyś sam byłem odpowiedzialny za Team PL piszę w taki sposób. Czasami jednak miesiące odpoczynku pozwalają spojrzeć na wszystko z innej strony, przemyśleć swoje błędy i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Chciałbym wywołać pewną refleksję wśród członków polskiego zespołu administracyjnego - co Wy robicie dla dobra społeczności? I odpowiedź "pilnujemy porządku" niestety nie będzie zbyt dobrą, gdyż do tego zdolnych jest naprawdę wielu ludzi.

Z mojego punktu widzenia, komunikacja pomiędzy społecznością a Team PL jest bardzo słaba. Co więcej, Team PL nie zabiega nawet o jej poprawę, pomimo iż z tego mógłby wyciągnąć pożyteczne wnioski na przyszłość. Wiążę pewne nadzieje z ostatnio przyjętymi Moderatorami, pochodzą oni z bardzo różnych środowisk polskiego serwera i prezentują odmienne poglądy na wiele spraw - to bardzo dobrze. Może w związku z tym pojedyncze osoby przestaną wszystkim powtarzać, iż mają monopol na rację, a za próby oporu wobec zgodzenia się z takim stanowiskiem przewidziany jest ban.

Dobra społeczność potrafi zorganizować się sama. Tylko czemu ma to robić, skoro do pomocy jej w tym zostały specjalnie wyznaczone pewne osoby, które za to, że się zobowiązały do tego otrzymują stałą nagrodę w postaci 60-70.000 GM miesięcznie i darmowego Konta Premium? Coraz częściej nachodzi mnie myśl, że po prostu część osób, które mogę lubić i którym nie mogę zarzucić specjalnie złego zachowania nie nadaje się już do bycia członkami polskiego zespołu administracyjnego. Nie mają żadnej świeżej wizji, nie potrafią wymyślić nic nowego, lecz z jakiegoś powodu (ha, ciekawe jakiego, co nie?  ) wciąż tam są i dzielnie doją Goldmarki.

No nic, zobaczymy co nam pokaże najbliższa przyszłość, ale mam spore obawy, że nic dobrego.





Przeniesiono z tematu do właściwszego
~topikad

Offline

 

#40 2015-01-21 00:16:54

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

hahaha Don i co ty na to ??

Nie dośc, że administracja wskazuje graczom "gdzie jest ich miejsce w szeregu" to jeszcze ingeruje w rozmowy na forum bo wie lepiej gdzie dany post umieścic by było "właściwie"

Cóż za wyczucie smaku

Nowy zespół administracyjny: czekamy na to od 3 lat, a dostajemy zawsze to samo
Nowy zespół, stare zasady

Przenosi sie teraz posty, zmienia tyt. wątków, usuwa posty, nakłada kary bo ktos nie rozumie tematu itd

Offline

 

#41 2015-01-21 00:17:10

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[~RzH~] Don Javert  -



Cóż, odpowiedziała na wytykane błędy w sposób nietrudny do przewidzenia i właściwy dla siebie. To dość przykre, ale chyba niczego bardziej ambitnego spodziewać się nie można.

Offline

 

#42 2015-01-21 00:17:27

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[+30] NawalonyMohikanin -



Panowie, zimny prysznic 

Owszem, mnie również niepokoją niektóre zmiany w TeamPl, ale dajmy szanse się wykazać nowemu zespołowi. A nóż będziemy mile rozczarowani


Don Javert- tu się z Tobą nie zgodzę niestety. Wg. mnie Team pracuje nadal lepiej niż za pewnego MA, wobec którego sprzeciw był karany banami na forum, czacie. Nie jeden gracz jak na przykład Sensi Smoker zostali wtedy nawet zbanowani. Dodatkowo pewien MA "zatrudnił" w TeamPl takie osoby jak Daddy Tomo (myślę, że "osiągnięć" tego Pana nie trzeba nikomu przybliżać), wystarczyłoby być członkiem sojuszu w którym był MA, by być modem więc porównując do obecnego składu TeamPl tamten skład, teraz jesteśmy pomiędzy Czyścem, a Niebem

Wiadomo, zawsze może być lepiej- wcale nie mówię, że jestem zadowolony w 100% z obecnego składu TeamPl, ale Panowie, zachowajmy się jak mężczyźni i pozwólmy innym się wykazać. Rozsądnym byłoby po miesiącu z powrotem wrócić do tematu- w miesiąc nie da się wiele zepsuć, a można się zorientować w sytuacji. Ciągłe naskakiwanie na kogoś wcale nie mobilizuje do działania  Pozwólmy pracować, a po jakimś czasie ponownie zweryfikujemy czy mieliśmy racje


Pozdrawiam,
NawalonyMohikanin

Offline

 

#43 2015-01-21 00:17:39

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

Nawalony a czy teraz nie jest tak że trzeba do jakiegos sojuszu należec by byc w administracji ??

Ja wiem że to co było nie było dobre ale te własnie niedobre obyczaje sa pielęgnowane od dawna, nawet teraz, nawet dziś, mamy wciąż to samo.

Chcesz poczekac by sprawdzić ??

Sorka, ale czy od tego jest team by angazowac ludzi z łapanki i patrzec co sie stanie ??

Wg mnie nie

Jesli sie odrzuca aplikacę poniewaz komunikacja wskazana była nie wystarczające, to pytam: dlaczego obecni Moderatorzy nie odpadli z tego samego powodu ??


Co jest tu abstrakcją?? to że każdy ma na email swoja korespondencje z team. Team tez to ma.
I ten własnie team nie wie czy oni ze mna korespondują  i czy mamy kontakt

Jesli więc mowa jest o Moderotorach "z przypadku" to owszem, jest to kolejny sukces team pl.
Absolutny rekord świata, cały współgra pod względem przynalezności sojuszowej.

Czyli uważasz że za np. miesiąc gracze ci ( nowy team pl ) rozbiegna sie po innych sojuszach i sytuacja sie unormuje i będzie git ?? Juz nikt nie zarzuci że sa z jednego soja ??


Karkołomna kombinacja

Postawowe kryterium naboru to powinno być = równowaga.

Podajesz nawalony przykład Tomo, ok.
A czy teraz, mając prawie cały team w swoim soju, cokolwiek to zmienia ??
Ilu teraz mamy takich samych TOMO ??
Wszystkich ??
Zgadzam się, wszyscy.

Zatzucasz komuś że było kiedyś niefajnie ??
Sory ale i kiedys i teraz tak samo postepuje sie np na forum czyli zupełna samowola.
To gdzie Ty widzisz inne, lepsze zachowania ??
Zachwalasz ten team pl ??

Poprosze o przykład.
Przykład jak było kiedyś (zle) a jak jest dobrze teraz.

Offline

 

#44 2015-01-21 00:17:55

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[~RzH~] Don Javert -



Nawalony, Daddy Tomo byłby przeze mnie natychmiastowo wyrzucony w pewnym momencie, lecz sprzeciwił się temu... topikad. To była pierwsza z kłótni, która doprowadziła do końca naszej współpracy w Team PL. Jeśli podaje się jeden fakt należy także podać okoliczności, czyż nie?

Co do mojego Teamu - było dużo sytuacji kontrowersyjnych, sam widzę w ilu sytuacjach mogłem postąpić lepiej. Możesz jednak spytać choćby przywołanego przez Ciebie gracza czy wyjaśniłem z nim tę sytuację. Skoro nawet on nie widzi problemu to sądzę, że coś może być na rzeczy w tej mojej "zmianie".

Kompletnie nie zgodzę się, że wystarczyło być członkiem RzH, aby dostać się do administracji. Przypomnę tylko, że znajdowały się tam takie osoby jak topikad (którego zachwalasz) czy As (nie słyszałem o zastrzeżeniach co do niego). I tak jak powiedział Ci Defous, gracze byli różni, ale każdy dawał coś od siebie. Do Teamu nie dostawało się po znajomości i po wywiadzie z nim powinieneś być tego świadom.

Co do czasu - uważnie będę obserwował. Na razie otrzymałem ostrzeżenie od - a jakżeby inaczej - topikada, od którego mam zamiar się odwoływać. W związku z tym nie dziw się, że jestem znacznie mniej optymistycznie nastawiony i będę na pewno baczniej się przyglądał następnym ruchom.

Offline

 

#45 2015-01-21 00:18:09

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

Ja może tu wspomne Nawalonemu, że w czasie Administrowania przez Javerta, tylko wtedy gracze otrzymywali przeprosiny za niesłusznie nałozone kary.

Jest tu nawet na forum kilka sladów takiego "dobrego" zachowania członków Team pl.

Teraz jak sie odwołasz, to zostaniesz żle potraktowany, bo przeciez Ty nic nie wiesz i nic nie rozumiesz a fakt odwołania stawia cie w jednym szeregu z graczami z którymi team pl nie chce miec żadnego kontaktu.

Kiedyś, po złożeniu odwołania na bana, nawet MA potrafił przeprosic za Moderatora, a teraz po napisaniu odwołania jestes ignorowany, lekcewazony i nie dostaniesz żadnej odpowiedzi na odwołanie bo "Ty sie nie znasz".

Jest nowy team ??
A kto nim zarządza ??


To mnie sie każe wskazac poziom komunikacji z team pl ??
Z moich doświadczen wynika, że sa o niebo lepsze niz komunikacja team pl ze mną, która jest bylejaka i wyjątkowo niekomfortowa a może i żenująca.
Przykładów mozna mnozyć.

Kiedyś, po nałożeniu bana na czat gracz pisał na forum odwołanie a obowiązkiem Moda było po nałożeniu bana, sprawdzic forum i przeczytac odwołanie i w miare szybko odpowiedzieć.
Teraz, lepiej sie nie odwołuj.

Nie twierdze że kiedyś było słodko a teraz jest bee.
Twierdzę że jestem jednym z tych graczy którzy doskonale wiedza jak było kiedyś i jak jest teraz.
Wiele mozna było jeszcze udoskonalić za Administrowania Javerta, ale okazuje się że zmiany poszły w zupełnie innym kierunku.
Usunięto co co było dobre i przyzwoite, a rozwinięto to co niszczyło gre i wspólnote graczy i ten nabór jest tu świetnym przykładem takiego własnie psucia wspólnoty.

"Las rosnie wolno, ale płonie szybko"
To jest podstawowy wskaznik działania w tej społeczności.
Szybko można popsuć, ale by naprawić, wielu po prostu nie ma odwagi.

Ile swoich pomysłów realizuje na forum team pl ??
Mam je tu wymienic ??
Wszystko to był niewypał, wszystko to było robione dla samego robienia, by coś robić.
Nikt tego nie oczekiwał i nie było zainteresowania. Wszystko padało. A forum to przeciez centrum komunikacji graczy.
Forum zostało zniszczone dawno temu i teraz by cokolwiek mozna było tu zrobic potrzeba nie tyle : energii i wolnego czasu, ile ludzi myslących.

Nie ma takich w team, a okres oczekiwania, okres "próbny"  to żenada, bo gra juz jest martwa od dawna.
Ktos chce byc na próbę ??
Co ma byc próbowane ?? Czy umie banowac ??

Zapraszam nowych Moderatorów do przedstawienia swoich propozycji co zrobić by to wszystko ozywić.
Jak pomysł będzie ciekawy --> okres próbny w team 30 dni.
Jak ktos chce tylko banowac i liczy na darmowe GM --> DOWIDZENIA.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dsvsparta.pun.pl www.thfacpoznan.pun.pl www.elitetheelite.pun.pl www.anorexialife.pun.pl www.mesjasz.pun.pl