Forum sojuszu "The Polish Army"

WIATMY na forum elitarnego sojuszu reprezentacyjnego polskiego serwera S1914: "The Polish Army". Sojusz powstał by reprezentować polski serwer i polska społeczność podczas rozgrywek międzynarodowych . W swoich szeregach skupia Elitę wśród polskich graczy by rozrywka była jeszcze ciekawsza i dawała więcej satysfakcji graczom.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie





#61 2015-01-21 00:30:15

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

Szkoda że Deska juz tu nie ma, a może dobrze. Tego nikt nie wie, ale ja straciłem fajna okazje pokazania kilku róznic nt. aktywnośc w grze/forum/czacie.

No cóż, gdy juz sie wyjasniło w spr. wysyłanych wiadomości o karach na email, może Desek też ma swoja teorię ? a może nowi Moderatorzy jako osoby o wielkiej znajomości gry, wiedzą coś np. o tym??


"Cytat Napisał topikad:
... ...
Niniejszy temat służy do składania podań zgodnych z poniższym wzorem:

Wzór aplikacji kandydatów:

... ..."


albo o tym ??

Cytat Napisał topikad:

Zmiany w regulaminie i taryfikatorze forum
... ...
Wprowadza się następujące zmiany oraz szersze wyjaśnienia.
... ..."

No, ale już o tym, to Desek na pewno wszystko wie

Cytat Napisał topikad:
Spotkania z liderami
W związku z ogłoszonym nowym pomysłem spotkań Liderów polskich sojuszy z członkami Team PL,
... ...


Powyższe informacje sa też dla członków Team pl tych nowych i tych starszych, że aktywnośc wielu graczy jest widoczna w tej grze, gołym okiem i wielu ma tu swój wielki wkład.
Dlatego też gdy czytam jakąś aplikację, gdy kandydat opisuje barwnie i drobiazgowo:
"Wniosę do tej gry i do team pl:
to i to i to i tamto",
to osobiście w to bardzo wątpię, czy ów aplikanci mają choć minimalna wiedzę nt. tego, co inni gracze tu już wnieśli i wnoszą, by miec jakis punkt odniesienia, by miec szansę zmierzyć się z innymi dokonaniami graczy.

I pamietam dobrze czasy, gdy członkowie team pl rozmawiali na pw z graczami, na Skype, gdy dyskutowali o grze i o tym co mozna tu zmienić, ulepszyć, poprawić, udogodnić.

Wiele dobrych pomysłów wprowadzonych tu, to wynik własnie tych rozmów.



Kiedyś, członkowie team pl ( głownie MA ) sie tym interesowali i działali.
Teraz,
ani starzy
ani nowi
członkowie, nic nie sa w stanie wnieść,
bo jeszcze nigdy tego nie robili,
nie znaja społeczności,
nie wiedzą, że z graczami powinni współpracować,
i opierają się nie wiadomo na jakich kryteriach oceny swojej pracy,
i sa tym usatysfakcjonowani.

Jedno sie nie zmienia:
Kluczem do sukcesu, jest eliminowanie w administracji, zachowań graniczących z "patologiami" "żądzą zemsty" "pychą" i "chełpieniem sie z posiadanych uprawnień do karania graczy".

W 100 % jestem przekonany, że wkrótce to sie uda, ale cos mi podpowiada, że skład team pl, będzie zupełnie inny.

Offline

 

#62 2015-01-21 00:30:33

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 115
Punktów :   
Ranga w S1914: -
ELO w S1914: -
nazwa sojuszu: -
ELO sojuszu: -

Re: Nowy zaspół Administracyjny "Team pl S1914" - KOPIA

[Berta] Desek -



nowy team sporadycznie na czacie widywany (stanowczo za rzadko moim zdaniem), ale kiedy jest stara się jak może co (mimo wielu braków) wychodzi, dotrą się i dadzą rade.

1Darkangel: słownik nie był w stanie cie przekonać i nadal twierdzisz że gdzieś się pomyliłem, więc poddałem się po prostu i zakończyłem tą jałową dyskusje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elitetheelite.pun.pl www.dsvsparta.pun.pl www.praca-mcr.pun.pl www.thfacpoznan.pun.pl www.mesjasz.pun.pl